Zondag Hoofdklasse Heren

Hoofdklasse Heren Zondag

6e in poule Hoofdklasse Heren Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
BASTION BASELAAR 1
0
NIEUWERKERK 2
0
BILTHOVEN 1
0
GROENEVEEN 1
0
LAREN 1
0
DE METSELAARS 1
0
KIMBRIA 1
0
ELTV 1
Zondag 18 oktober
0
BILTHOVEN 1
0
NIEUWERKERK 2
0
ELTV 1
0
LAREN 1
0
GROENEVEEN 1
0
BASTION BASELAAR 1
0
KIMBRIA 1
0
DE METSELAARS 1
Zondag 11 oktober
0
BASTION BASELAAR 1
0
BILTHOVEN 1
0
NIEUWERKERK 2
0
GROENEVEEN 1
0
DE METSELAARS 1
0
ELTV 1
2
LAREN 1
0
KIMBRIA 1
Zondag 4 oktober
0
ELTV 1
6
GROENEVEEN 1
0
DE METSELAARS 1
0
NIEUWERKERK 2
2
LAREN 1
4
BASTION BASELAAR 1
2
KIMBRIA 1
4
BILTHOVEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen diensten/wedstrijden

Poule stand (6e in poule Hoofdklasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROENEVEEN 1522016816
2.BASTION BASELAAR 1431016816
3.NIEUWERKERK 2430013513
4.DE METSELAARS 1412012612
5.LAREN 14103101410
6.KIMBRIA 140139159
7.BILTHOVEN 141038168
8.ELTV 151036186

Teambegeleiders (1)

Spelers (1)