Zondag Hoofdklasse Heren

Hoofdklasse Heren Zondag

6e in poule Hoofdklasse Heren Zondag

Uitslag

Zondag 17 oktober
0
BASTION BASELAAR 1
0
KIMBRIA 1
5
BILTHOVEN 1
1
DE METSELAARS 2
2
NIEUWERKERK 2
4
DE PETTELAER 2
Zondag 10 oktober
0
DE METSELAARS 2
6
BASTION BASELAAR 1
2
DE PETTELAER 2
4
BILTHOVEN 1
2
KIMBRIA 1
4
NIEUWERKERK 2
Zondag 3 oktober
6
BASTION BASELAAR 1
0
BILTHOVEN 1
Zondag 26 september
2
NIEUWERKERK 2
4
BASTION BASELAAR 1
0
KIMBRIA 1
6
BILTHOVEN 1
3
DE PETTELAER 2
3
DE METSELAARS 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen diensten/wedstrijden

Poule stand (6e in poule Hoofdklasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BASTION BASELAAR 1540021321
2.BILTHOVEN 15302171317
3.NIEUWERKERK 24202121212
4.DE PETTELAER 24112101410
5.DE METSELAARS 240227177
6.KIMBRIA 140125135