Contactinformatie .. en meer ..

Accommodatie
Kimbria Racket Club
Mergelweg 120
6212 XK Maastricht
Telefoon Kimbria Cafe: 043-3214778.
 ... bereikbaar als Kimbria Cafe geopend is.
Richtlijn: ma t/m vr vanaf 19.00 uur, april t/m oktober.

Openingstijden Park:
9.00 - 23.30 uur (de openingstijden van Kimbria Cafe wijken hiervan af!)

Routebeschrijving via Google Maps.

Verenigingsnr KNLTB.
37788

Ledenadministratie
E-mail: ledenadministratie@kimbriaracketclub.nl

Voorzitter
E-mail: voorzitter@kimbriaracketclub.nl

Secretariaat
E-mail: secretariaat@kimbriaracketclub.nl

Penningmeester
E-mail: penningmeester@kimbriaracketclub.nl

Barcommissie
E-mail: barcommissie@kimbriaracketclub.nl 

Technische Commissie (Competities Tennis)
E-mail: tc@kimbriaracketclub.nl

Padel Commissie (Competities Padel)
E-mail: padel@kimbriaracketclub.nl

Recreatieve Commissie
E-mail: rc@kimbriaracketclub.nl

Jeugd Commissie
E-mail: jc@kimbriaracketclub.nl

Senioren Commissie
E-mail: seniorencommissie@kimbriaracketclub.nl

Park Commissie
E-mail: parkcommissie@kimbriaracketclub.nl

Kimbria Racket Club
(Tennisvereniging Kimbria-Tennis).

IBAN: NL 02 RABO 0335 2552 99 (VANAF JAN 2019!!)
BIC: RABONL2U
KvKnr: 40203316
BTWnr: NL0066.90.452.B.01

Kimbria Café
IBAN: NL 13 RABO 0336 1492 47 (VANAF JAN 2019!!)
BIC: RABONL2U
KvKnr: 40203316
BTWnr: NL0066.90.452.B.01

Stichting Beheer Tennispark Kimbria.
IBAN: NL 40 RABO 0335 2602 41 (VANAF JAN 2019!!)
BIC: RABONL2U
KvKnr: 14087331
BTWnr: NL8155.53.468.B.01